אמפיביו
מאמרים

 • ניתוח כמותי של ריחות ומזהמים
  14.10.2013

  ניתוח כמותי של ריחות ומזהמים

  פעולות הייצור השונות במתקני תעשייה, הפעלת תחנות כוח, שימוש בכלי רכב בעלי מנועי שריפה פנימית ועוד מגוון רחב של פעולות מעשי ידי אדם- כל אלה עלולים לגרום לפליטות של מזהמי אוויר לסביבה. ישנו חתך רחב של מזהמים בהתאם למגזר התעשייה. למשל - מתכות, חומרים אורגניים נדיפים (VOC) - כגון אלדיהידים וקטונים, דיאוקסינים ופורנים, חומרים אנאורגניים נדיפים - כגון אמוניה, חומצה הידרוכלורית, פחמן חד-חמצני וזיהום חלקיקי.

 • התמודדות עם שפכים חריגים ואסורים
  15.10.13

  התמודדות עם שפכים חריגים ואסורים

  בעולם התעשייתי המודרני, אחריות סביבתית הופכת לחלק בלתי נפרד מכמעט כל בית עסק. ישנה מגמה של עליה באכיפה, במודעות ובטכנולוגיה להתמודדות עם שפכים תעשייתיים.  ביקורת ציבורית, קנסות כבדים, אפשרות לתביעות– כל אלו הינן סכנות ממשיות ומידיות לעסקים הממשיכים לפגוע בסביבה. 

 • היתרי פליטה ודיווח פליטות והעברות לסביבה (PRTR)
  23.12.2013

  היתרי פליטה ודיווח פליטות והעברות לסביבה (PRTR)

  המשרד להגנת הסביבה, בהתאם לדרישות ארגון ה-OECD, חוקק בשנת 2012 את חוק הגנת הסביבה (פליטות והעברות לסביבה – חובות דיווח ומרשם) התשע"ב – 2012. החוק נועד להשיג מספר מטרות, לרבות: שקיפות המידע הסביבתי לציבור בישראל, עידוד מפעלים להפחתת פליטות והעברות של חומרים מזהמים ופסולת לסביבה וסיוע לקבלת החלטות של ניהול סביבתי ומדיניות מקיימת.

 • בניה ירוקה
  20.2.14

  בניה ירוקה

  בניה ירוקה היא בניה שמטרתה להפחית את ההשפעות השליליות של המבנה על איכות הסביבה, באמצעות יצירת חסכון ויעילות אנרגטיים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, שימור משאבי מים וקרקע, ועידוד פעילויות ידידותיות לסביבה.

 • 08/08/2018

  ממ"ג לצורכי ייעוץ סביבתי

  בשנים האחרונות, הביקוש גדל להשגת מידע סביבתי ברזולוציות חדות ומדויקות ככל שניתן להשיג. היכולת להשיג נתונים מרובים במגוון רחב של תחומים סביבתיים כגון: אקולוגיה, גיאולוגיה, מדעי האטמוספרה ואיכות האוויר, ניהול עיר וניהול סביבה. השגת הנתונים ובניית בסיסי נתונים מציבים את הצורך הרב לנהל את כלל המידע הקיים ובכך לתת מענה בתחומים המערבים תהליך של יעוץ סביבתי וניהול מידע סביבתי. 

צרו עמנו קשר

כתובתינו: רח' היסמין 1 (בית זיוה), סמינר אפעל, רמת גן  I  טל: 03-7369972 050-5770577  I  דוא”ל: office@amphibio.com

STGBEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY
בניית אתרים
© 2024 כל הזכויות שמורות לאמפיביו